נשים רבות המחפשות אחר שמלת החלומות שלהן לקראת יום החתונה, מעמידות דרישה חד משמעית ביחס אליה: שהיא תהיה צנועה. בין אם הדבר נובע מהעדינות של האישה, מהרצון שלה למראה קלאסי שנכון תמיד או אפילו מתוך העובדה שמדובר בנשים שמגיעות מבית דתי או מסורתי, החדשות עבור כל אלו הן מצוינות. החדשות האלה הן שניתן למצוא כיום שמלות כלה צנועות ומרשימות מאד, שהופכות את העדינות ליתרון ומבליטות את מראה האישה ואת היופי הטבעי שלה.

אז מה הופך שמלה לצנועה?

אם תסקרו קטלוג שמלות כלה 2016, סביר להניח שתוכלו להצביע די בקלות על שמלות אשר אתן מגדירות כ"צנועות". אף על פי שאין לכך הגדרה חד משמעית, רוב הנשים יסכימו עם ההגדרה הפשוטה לפיה שמלות צנועות הן שמלות שאינן חושפות יותר מדי מגוף האישה. השמלות האלה עשויות להיות בעלות שרוולים ארוכים ולהגיע עד מתחת לגובה הברכיים (גם אם יש כמובן אופציות אחרות), ולרוב הן לא יכללו מחשוף עמוק מדי. הגב בשמלות אלה עשוי להיות מוסתר, או לחלופין חשוף, אך בצורה עדינה. מעבר להגדרות הדי בסיסיות האלה, עשויות השמלות הצנועות לכלול המון אלמנטים אחרים שנתונים לבחירת הכלות – בין אם חומרי הגלם, השילובים, הגזרה, התוספות הנלוות להופעה וכן הלאה. שימו לב שלרוב גם התסרוקת והאיפור נלקחים בחשבון ביצירת המראה הצנוע, אך המרשים עד מאד.

המודעות ההולכת וגוברת לרצון זה של נשים מביא לכך שמדי שנה ושנה אנחנו רואים בקטלוגים ובסלוני הכלות יותר שמלות צנועות. שמלות כלה צנועות 2016 מהוות כיום עולם ומלואו ומגיעות בשלל וריאציות וסגנונות, מה שמעניק לכל אישה את האפשרות לבחור בשמלה האידיאלית עבורה. זאת ועוד, אפשרות עיצוב השמלה מאפס קיימת בהחלט, כאשר מעצבת מעולה תוכל לעצב שמלה בדיוק על פי רצונותיה של הלקוחה, ובהתאם לסגנונה.